שירותי סריקה תלת מימדית

חברת Easy 3D מספקת שרותי סריקה רב-גוניים באיכות גבוהה ובדיוק רב. הסריקות מבוצעות באמצעות סורקים מתקדמים וייעודיים לשימושים שונים כגון:

• הנדסה לאחור של אובייקטים הנדסיים במגוון מידות
• בקרת איכות של חלקים בודדים או סדרות
• סריקת תכשיטים וצורפות
• דיגיטליזציה של פרטי אומנות
• מודלים רפואיים
• מוצגים ארכאולוגיים

שימוש בסורקים של Solutionix בעלי יכולת לבצע עבודה בדיוק של עד 15 מיקרון, וברזולוציה גבוהה ביותר, מבטיחים מהירות ונאמנות גבוהה ביחס למערכות מתחרות בשוק. הסורקים מבוססים על פלטפורמת סריקה באור לבן \ כחול ללא מגע במשטח הנבדק. הסורקים מתאימים לאובייקטים במגוון גדול של מידות, מגיאומטריה פשוטה ועד אובייקטים עתירי פרטים.
סורק הלייזר החדש של Nikon, הידועה באופטיקה חסרת הפשרות שלה, מאפשר סריקה מדויקת וברזולוציה גבוהה של אובייקטים בגודל סנטימטרים עד לכמה מטרים באמינות ובעקביות. אמינות
התוצאה המהפכנית מתאפשרת בכך שסנכרון המידע בחלל מתבצע על-ידי זרוע מדידה העומדת בתקנים מחמירים. הסורק מתאים לסריקה של כמעט כל משטח, לרבות משטחים מבריקים
ומתכתיים, וזאת ללא פיזור אבקה. ניתן לבצע סריקה גם באתר הלקוח.

יישומי הנדסה לאחור (Reverse Engineering)
סריקת אובייקטים מגוונים בדיוק רב וברזולוציה גבוהה, לכדי ענן נקודות, ועיבוד המידע בטכניקת עיטוף משטחים (Surfacing) או מידול מלא (Feature Modeling) לכדי קבצי 'מוצק' במגוון פורמטים מוכרים המתאימים לעבודה בתוכנות ה-CAD השונות. ההנדסה לאחור מתבצעת בתוכנות Geomagic השונות, המובילות בתחום.

בקרת איכות והשוואות
סריקת אובייקטים בשלבי תכנון או לאחר ייצור בדיוק רב, והשוואתם למודל ה-CAD המקורי או לסריקה אחרת. לאחר הסריקה יופקו דו"חות השוואה מפורטים הכוללים תצוגת סטייה צבעונית על גבי האובייקט, השוואות חתכים, השוואת GD&T, השוואת מידות, סטטיסטיקה של סדרת ייצור ועוד מגוון אפשרויות ניתוח בהתאם לצרכי הלקוח.

דיגיטליזציה
סריקה תלת ממדית של פרטי אומנות, אספנות, ארכיאולוגיה וכו' לצורך הכנסתם לסביבת העבודה הדיגיטלית ולשימוש בהמחשות ואנימציות תלת ממדיות, ארכיונים דיגיטליים, סימולציות ממוחשבות, הקטנה והגדלה של פריטי אומנות לצורך הדפסתם בתלת ממד ועוד.

FaLang translation system by Faboba